اهداف ما

طرح های بسیار جذاب

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . ادامه مطلب

ساخت وب سایت حلاق

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . ادامه مطلب

آشنایی با ما

گروه توسعه کسب و کار پلاس وبمستر از گروهی از مشاوران و متخصصان باتجربه در زمینه های مختلف تشکیل شده که هر کدام از سابقه و تجربه های خاص خودشان برخوردار هستند، که این تخصص ها عبارتند از:

مشاوه  جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی، مشاوره جهت مدریت و بهبود کسب و کار اینترنتی، طراحی تخصصی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی، متخصص در زمینه وردپرس، جوملا و فروشگاه های اینترنتی، وبمستری، بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)، طراحی گرافیک، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، طراحی و برنامه نویسی تخصصی اپلییکیشن های موبایل و …

تماس با ما
 • اوایل تابستان ۹۵ بود که در یک دوره تخصصی شرکت کرده بودیم و اونجا بود که با هم آشنا شدیم و متوجه شدیم کمبود هایی وجود داره که میتونیم روی آنها تمرکز کنیم و تخصص خودمون رو بکار بگیریم تا بتونیم مشکلات رو برطرف کنیم و یک کسب و کار موفق راه اندازی کنیم و با استفاده از دانش و مهارت های خودمون خدماتی کاملاً خاص و تخصصی در زمینه های مشخص ارائه بدیم .

  البته لازم به ذکر است که هر کدام از اعضای پلاس وبمستر سابقه فعالیت قابل توجهی در زمینه های مرتبط داشته و صرفاً تشکیل این مجموعه در تابستان ۹۵ شکل گرفته است.

 • با کمی برسی قطعاً متوجه خواهید شد که اکثر مدیران، شرکت ها و کسب و کار های اینترنتی از عدم وجود مشاوره، پشتیبانی و  خدمات تخصصی مورد نیاز خود رنج می برند و  این موارد باعث شکل گیری گروه توسعه کسب و کار پلاس وبمستر شد.

  با خیلی از این افراد و شرکت ها برخورد داشتیم و اکثراً از یک چیز مشترک ناراضی بودن ” عدم آشنایی و نبود پشتیبانی و خدمات تخصصی” این عمده ترین مشکل افرادی بود که با هزینه کردن مبالغ مختلف برای اجرای پروژه خودشون به مشکل خورده بودن ویا حتی در بعضی موارد مجبور به تعطیلی کسب و کار خودشون شده بودن.

  وقتی با تعدادی از آنها صحبت کردیم و خواستیم بدونیم چرا به نقطه رسیدن با اینکه از نظر طراحی وب سایت، خدمات، محصولات و حتی قیمت رقابتی که نسبت به همکاراهای خودشون اردائه میکردن اما متاسفانه به نتیجه نرسیده بودن، حتی به اندازه ای که دلشون رو روشن کنه اگر کمی بیشتر صبر کنن به نتیجه میرسن و هیچ کدوم نمیدونستن مشکل اصلی  کجا بوده برای همین برای مشاوره از ما کمک خواستن ما هم دست به کار شدیم و خیلی زود متوجه شدیم تمام این شکست ها دلایل مشخصی داره و اونها عبارت بودند از:

  عدم شناخت بازار هدف

  عدم تحلیل رقبا

  عدم آشنایی به فضای کسب و کار اینترنتی

  عدم توجه به تبلیغات و معرفی خدمات و یا محصولات به شکل هدفمند

  عدم مدیریت کسب و کار اینترنتی

  نداشتن اطلاعات کافی در زمینه های مربوط به مدیریت و به روز رسانی سایت

  و ….

  در کل نیاز همه این شرکت ها و افراد داشتن یک گروه متخصص در زمینه وبمستری، پشتیبانی و راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و صد البته  قابل اعتماد در کنار خودشون بود.

  بهتره اینجوری بگم براتون برای مراقبت از کسب و کار اینترنتی شون به یک گروه متخصص نیاز داشتن که در کنارشون باشه و مراقبت از کسب و کار شون رو به عهده بگیره.

 • ما برای مراقبت، بهبود و ارتقاء توانمندی کسب و کار اینترنتی شما در کنارتان هستیم  تا  کسب و کار اینترنتی و تحت وب کار آمدتری راه اندازی کنید و بعد از آن با خدمات تخصصی ما قادر خواهید بود تا وب سایتتان را به مرکز درآمد کسب و کارتان تبدیل کنید.

 • مدیریت و مراقبت کامل کسب و کار اینترنتی شما (وبمستری).

  پشتیبانی تخصصی سایت های وردپرس ( خدمات پشتیبانی وردپرس)

  پشتیبانی تخصصی سایت های جوملا ( خدمات پشتیبانی جوملا)

  آنالیز های مختلف برای وب سایت (آنالیز کامل وب سایت، سئو، کلمات کلیدی، ترافیک، مشتریان، تحلیل رقبا و …)

  بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو  (سئو).

  بهینه سازی مقالات وب سایت و یا تولید مقالات. (سئو رایتینگ و کپی رایتینگ)

  طراحی اپلیکیشن های تخصصی اندروید و iOS

  طراحی خلاقانه وب سایت.

  ری دیزان و طراحی مجدد وب سایت.

  بهبود تجربه کاربری و رابط گرافیکی Ui و UX

  آنالیز  و برسی سلامت وب سایت و کدهای برنامه نویسی و رفع مشکلات احتمالی.

  بازاریابی  اینترنتی  (تبلیغات اینترنتی، کمپین های هدفمند، تبلیغات در اپلیکیشنهای موبایل، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، رپرتاژ آگهی و …)

  طراحی گرافیک (صنعتی، عمومی، وب)

  و …