شرایط و ضوابط

استفاده از خدمات پلاس وبمستر برای تمامی کسب و کارهای وردپرسی، فروشگاه های اینترنتی ووکامرسی، وب سایت های جوملایی و فروشگاه های جوملایی آزاد است، اما این خدمات در چارچوب مقرراتی انجام خواهد شد که در زیر می توانید قوانین و شرایط موجود برای دریافت خدمات توسط تیم پلاس وبمستر را مشاهده نمایید.

رعایت شرایط و نکات گفته شده باعث می شود ما در ارائه خدمات به شما و سایر مشتریان، به بهترین نحو عمل کنیم و بیشترین سرعت و کیفیت را در این مورد داشته باشیم.

عدم رعایت این موارد می تواند باعث ایجاد اشکال در روند خدمات دهی و ایجاد نارضایتی در شما و سایر مشتریان شود.

قبل از خریداری هرکدام از پلن های پشتیبانی یا استفاده از هرکدام از خدمات وردپرس مستر، نیاز است که شرایط زیر را مطالعه نمایید و البته خرید شما و استفاده از خدمات، به معنی قبول این شرایط خواهد بود.

شرایط خدمات گروه پلاس وبمستر :

هر پکیج پشتیبانی تنها برای یک دامنه قابل استفاده است و برای دامنه های دیگر، باید پکیج جداگانه ای خریداری شود.
تمامی خدمات پشتیبانی، به صورت روزانه و مداوم انجام شده و برای هر وبسایت یک پرونده ی پشتیبانی، نزد تیم پلاس وبمستر ساخته می شود که در آن تمامی فعالیت های انجام شده روی وبسایت، ثبت و مستند خواهد شد و در صورت درخواست، قابل ارائه می باشد.
برای همه درخواست های پشتیبانی و سفارش خدمات، بعد از بررسی و هماهنگی های لازم، برنامه ریزی شده و بعد از اجراء، در صورت درخواست گزارش کامل در اختیار خدمات گیرنده قرار می گیرد.
همانطور که در مورد ۲ ذکر شد، تمامی خدمات به صورت مداوم صورت می گیرد و تنها به دلیل مشکلات قطع شدن اینترنت یا سیل، زلزله و از این قبیل مشکلات، ممکن است در روند خدمات اختلال صورت گیرد که در ازای هر روز اختلال در خدمات، یک روز اضافه تر خدمات ارائه می گردد تا حق شما مشتری گرامی، ضایع نشود.
ایجاد هرگونه تغییر در افزونه ها و خدمات ارائه شده توسط پلاس وبمستر، که باعث اختلال در فرآیندهای وبسایت شود، به عهده خود کاربر بوده و تیم پلاس وبمستر، هیچ تعهدی در قبال این مشکلات ندارد.
تعداد درخواست های مجاز در ماه، برای هرپلن مشخص شده است و در صورت انجام خدمات بیشتر، هزینه ی خدمات اضافه به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.
پاسخگویی به هر درخواست پشتیبانی، با توجه به نوع پکیج خریداری شده،در ساعات اداری بین ۱ تا ۳ ساعت و در ساعات غیر اداری بین ۳ تا ۵ ساعت متغیر خواهد بود.
هزینه ی خدماتی که در پلن ها ذکر نشده اند مانند: تغییر در کدنویسی بخشی از وبسایت، قراردادن اطلاعات در وبسایت، انتقال وبسایت، تغییر پوسته و طراحی مجدد و… به صورت جداگانه و توافقی محاسبه خواهد شد.
دوره پیشفرض پکیج های پشتیبانی به صورت یک ماه می باشد.
مبلغ واریزی از تاریخ ثبت سفارش، تا ۷ روز قابل بازگشت می باشد و در صورت نارضایتی از خدمات می توانید وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت کنید.
کلیه اطلاعات مشتریان محترم از جمله اطلاعات هاستینگ , وب سرویس , پنل مدیریت , اطلاعات کاربران سایت، میزان فروش محصولات و هرگونه اطلاعات مهم دیگر نزد پلاس وبمستر کاملا محفوظ می باشند.
درخواست های مشخص شده، شامل کارها و تغییرات کوچک در وبسایت مانند ویرایش برگه ها، تغییر در معماری، نصب افزونه یا پوسته هستند، کارهایی که خود یک پروژه جداگانه هستند، جزو خدمات پکیج ها نبوده و هزینه ی آنها به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.
وبینار های مشتری در صورت امکان با هماهنگی قبلی، به صورت آنلاین برگزار میگردد در غیر این صورت فایل ویدئویی برای مشتری ارسال میگردد.
کلیه محصولات و آموزش های پلاس وبمستر کاملا اختصاصی بوده و شخص استفاده کننده از این آموزش ها، مجاز به انتشار این آموزش ها نیست.
کلیه درخواست های تغییرات، جز در موارد ضروری، باید از طریق سیستم تیکت انجام شوند، تمامی درخواست ها از طریق سیستم تیکت یا تلگرام، به صورت کامل مستند خواهند شد.
زمان پاسخ به تیکت های ارسالی توسط مشتریان، ۱ تا ۳ ساعت خواهد بود.
سرویس های انتخابی و خریداری شده قابل جایگزینی نمی باشند و در صورت درخواست خدمات اضافی حداگانه محاسبه خواهد شد.
مشاوره های ذکر شده در پکیج های پشتیبانی، به صورت وبیناری انجام خواهند شد و مشتریان باید در طی مدت دریافت خدمات، برای درخواست مشاوره هماهنگی لازم را انجام دهند.