پکیج خدمات تخصصی وبمستری


با توجه به اینکه علم و فن‌آوری روزبه‌روز در حال رشد و توسعه است و مردم نیز با تکنولوژی روز همراه می‌شوند مشاغل نیز از حالت سنتی به سیستم‌های مدرن به‌خصوص در حوزه اینترنت و کسب‌وکار آنلاین روی آورده‌اند.

همان‌طور که میدانید اکثر مردم قبل از خرید و یا استفاده از خدمات ابتدا در اینترنت جستجو می‌کنند و بعد و بعد از بررسی‌های مختلف تصمیم می‌گیرند.

کسب و کارهای آنلاین نیز با استفاده از روش‌های مختلف در دنیای اینترنت حضور پیدا می‌کنند که یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین ارکان آن داشتن یک وب‌سایت می‌باشد که یکی از رایج‌ترین آنها استفاده از CMS های مدیریت محتوا مثل وردپرس و یا جوملا می‌باشد. با توجه به امکانات، امنیت، قابل ارتقاء بودن و گسترش امکانات، مدیریت ساده و البته مقرون‌به‌صرفه بودن ازنظر زمان و هزینه به نسبت برنامه‌نویسی های اختصاصی در بین صاحبان کسب‌وکار، شرکت‌ها و حتی طراحان محبوبیت بالایی داراست.

ما با تعداد زیادی از مشتریان و حتی صاحبان کسب‌وکار برخورد داشتیم و از ما برای رفع مشکلات خود سؤال می‌کردند یکی از مهم‌ترین سؤالات و مشکلات آنها نداشتن اطلاعات درست و دقیق در مورد مدیریت کسب‌وکار آنلاین بود به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که به‌صورت کاملاٌ تخصصی به ارائه خدمات وبمستری و خدمات پشتیبانی وب سایت‌های وردپرسی و وب سایت‌های جوملایی بپردازیم.

در ذیل شما می‌توانید پکیج‌های مختلف خدمات تخصصی وبمستری را مشاهده و سفارش دهید، ضمناً درصورتی‌که خدماتی موردنیاز شما بود که در پکیج‌ها ارائه نشده می‌توانید درخواست دهید تا برای اجرا برسی گردد.

در صورت نیاز به توضیحات تک‌تک خدمات می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر به این قسمت دسترسی داشته باشید.
ثبت وب‌سایت در موتورهای جستجو

برای اینکه صفحات وب‌سایت شما زودتر در موتورهای جستجو ثبت (index) شود و ربات‌های موتورهای جستجو دقی‌تر و راحت‌تر بتوانند محتوای سایت شمارا برسی کنند بهتر است وب‌سایت در موتورهای جستجو ثبت گردد پلاس وبمستر وب‌سایت شمارا در موتورهای جستجوی گوگل و بینگ و چند موتور جستجوی دیگر ثبت می‌کند.

البته این مورد فقط یک بار اتفاق می‌افتد و در صورت عدم استفاده مجدد از خدمات تخصصی وبمستری ما هیچ مشکلی برای شما رخ نخواهد داد و وب‌سایت شما در موتورهای جستجو ثبت‌شده باقی می‌ماند.

ثبت وب‌سایت در گوگل آنالیتیکس

Google Analaytics یکی از سرویس‌های گوگل است که با ثبت وب‌سایت در آن می‌توانید رشد کسب و کار اینترنتی خود را با استفاده از آنالیزها و گزارش‌های این سرویس بررسی نمایید.

اتصال سایت به گوگل سرچ کنسول

گوگل سرچ کنسول که پیش‌ازاین با نام گوگل وبمستر تولز کار خود را آغاز کرده بود و جدیداً به نام سرچ کنسول تغییر نام پیداکرده است، ابزاری برای بررسی دقیق وضعیت وب‌سایت در موتورهای جستجو و ارائه آمارهایی حرفه‌ای در این خصوص می‌باشد.

این ابزار فوق‌العاده آمارهایی مانند بازدیدهای سایت، کلمات کلیدی جستجو شده، لینک‌ها و بک لینک‌ها، صفحات ایندکس (ثبت) شده در گوگل، وضعیت دسترسی ربات‌های خزنده گوگل به وب‌سایت شما، خطاهای احتمالی صفحات و یا لینک‌ها، خطاهای امنیتی، نقشه وب‌سایت، فایل roots.txt و … همه را به‌صورت یکجا و طبقه‌بندی‌شده در اختیار شما قرار می‌دهد.

شاید بپرسید گوگل آنایتیکس هم گزارشانی ارائه می‌دهد و فرق بین این دو گزارش چیست؟

تفاوت بین گوگل سرچ کنسول با گوگل آنالیتیکس در نوع ارائه آمارها است در گوگل آنالیتیکس بیشتر آمار کمی بازدیدها، زبان بازدیدکنندگان، کشور بازدیدکنندگان و … را صرفاً جهت اطلاع از بازدیدها قرار می‌دهد، اما گوگل سرچ کنسول با نمایش دادن آمار کیفی و مشخص کردن مواردی مانند کلمات سرچ شده، لینک‌های هدایت‌شده به وب‌سایت، نمایش صفحات حاوی خطاهایی مانند ۴۰۴، ۳۰۱، ۵۰۰ و … سعی در ارائه راهکارهایی برای بهبود وضعیت سایت شما در موتورهای جستجو دارد.

ایندکس صفحات در گوگل

ایندکس صفحات چیست؟

بررسی صفحات وب‌سایت توسط ربات‌های خزنده گوگل و ذخیره اطلاعات اصلی آن در دیتابیس مرکزی گوگل برای نشان دادن به کاربران در زمان جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با آن صفحه را ایندکس می‌گویند.

گوگل در زمان جستجوی کاربران صفحاتی را به آنها پیشنهاد می‌دهد که از قبل توسط ربات‌های خزنده خود آنها را بررسی و ایندکس کرده باشد، پس نتیجه می‌گیریم برای حضور در نتایج گوگل باید در ابتدا از ایندکس صفحات سایت خود توسط گوگل اطمینان حاصل کنیم، سپس با استفاده از استراتژی‌های مناسب و رعایت نکات مهم سئو برای صفحات خود رتبه کسب کنیم و یا رتبه صفحات خود را در گوگل افزایش دهیم.

با توجه به اینکه ایندکس صفحات توسط گوگل کمی زمان‌بر است برای اینکه صفحات زودتر توسط گوگل ثبت و ایندکس شوند پلاس وبمستر به‌صورت مستقیم و دستی صفحات را برای شما ایندکس می‌کند.

عیب‌یابی وب‌سایت

با استفاده از ابزارهای مناسب وب‌سایت شمارا بررسی، مشکلات احتمالیرا مشخص و برای رفع آنها اقدام می‌کنیم.

البته در برخی موارد که نیاز به تغییر ساختار کلی و یا برنامه‌نویسی می‌باشد شرایط و هزینه مشخص‌شده و به اطلاع شما می‌رسانیم درصورت تأیید شما تغییرات لازم اعمال می‌گردد.

به‌روزرسانی ایمن وب‌سایت

در وردپرس و جوملا در فواصل زمانی مختلف آپدیت‌هایی برای هسته اصلی و حتی افزونه‌ها ارائه می‌گردد که برای بهبود عملکرد، رفع باگ‌های امنیتی، اضافه شدن قابلیت‌های جدید و … مربوط می‌شود و ما باید این به‌روز رسانی‌ها را بر روی هسته و پلاگین ها اعمال کنیم. در حالت عادی به‌روز رسانی این موارد کار پیچیده و دشواری نیست و به‌راحتی قابل انجام است ولی ازآنجاکه شما از افزونه‌های مختلفی ر کنار یکدیگر استفاده می‌کندی ممکن است بین آنها تداخلی ایجاد شود و یا یکی از آنها به‌درستی کار نکند و باعث ایجاد مشکلات مختلفی روی وب‌سایت شما شود. ضمن اینکه احتمال دارد در به‌روزرسانی هسته برخی از افزونه‌ها دچار مشکل در اجرا شود برای همین ما این کار را به‌صورت کاملاً ایمن برای شما انجام می‌دهیم تا برای وب‌سایت شما مشکلی ایجاد نگردد.

بکاپ روزانه از دیتابیس

دیتابیس یا پایگاه داده چیست؟ بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده یا دیتابیس (data base) به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می‌شود. این پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل‌خواندن و قابل‌دسترسی باشند ذخیره می‌شوند.

یکی از مسائل مهم و حیاتی در وب سایت‌ها بانک اطلاعاتی (Database)، مطالب و داده‌ها می‌باشد و گرفتن فایل پشتیبان از این موارد بسیار پراهمیت می‌باشد. پلاس وبمستر به‌صورت روزانه برای شما از این اطلاعات فایل پشتیبان تهیه می‌کند.

بکاپ هفتگی از کل سایت

برای اطمینان و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بر روی وب‌سایت به‌صورت منظم و هفتگی از کل اطلاعات، فایل‌ها و پوشه‌های وب‌سایت یک فایل پشتیبان تهیه می‌گردد تا در صورت بروز مشکل اطلاعات کامل وب‌سایت مجدداً بر روی‌هاست بارگذاری گردد و وب‌سایت با کمترین تغییرات در دسترس باشد.

برسی امنیت وب‌سایت

با استفاده از ابزارها و ترفندهای مختلف وب‌سایت شما ازنظر امنیت و دسترسی به قسمت‌های مختلف بررسی و نتیجه آن به‌صورت یک گزارش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بهینه‌سازی و کانفیگ امنیتی

بعد از برسی امنیتی طبق پکیج‌ها موجود برای بهبود شرایط و هرچه بهتر شدن امنیت وب‌سایت شما اقدامات لازم صورت می‌پذیرد.

راه‌اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ

یکی از راهکارهای بازاریابی و تبلیغات ایمیل مارکتینگ می‌باشد و برای استفاده بهتر و دقیق‌تر نیاز به یک سیستم ایمیل مارکتینگ قدرتمند با امکانات مناسب و هماهنگ با وب‌سایت شما ایجاد می‌گردد تا با استفاده از آن به گردآوری ایمیل‌ها، دسته‌بندی ایمیل‌ها در گروه‌های مختلف، ارسال انواع ایمیل تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، خبرنامه، ایمیل‌های سلسله‌ای و … بپردازید.

شما می‌توانید به تعداد نامحدود ایمیل جمع‌آوری کنید ولی برای ارسال تا ۱۰۰۰ ایمیل در ماه به‌صورت رایگان ارسال می‌گردد و در صورت نیاز به ارسال تعداد بیشتر می‌توانید با خرید پکیج‌های موردنیاز خود تعداد ارسال ایمیل‌های خود را در ما افزایش دهید. (پلاس وبمستر برای سیستم ایمیل مارکتینگ از میلرلایت که در ایران هم نمایندگی دارد استفاده می‌کند.)

طراحی صفحات ایمیل

برای ارسال ایمیل‌های مختلف باید صفحات ایمیل طراحی گردد تا ضمن جذابیت برای کاربر بتواند اطلاعات موردنیاز را به شکلی مناسب ارائه و یا دریافت نماید. پلاس وبمستر این کار را برای شما راحت‌تر کرده و صفحات را برای شما طراحی می‌کند (طراحی فقط شکل و ظاهر نیست، بلکه نوع چیدمان و فیلدهای لازم برای دریافت و ارسال اطلاعات هم مهم هستند)

طراحی قیف تبدیل و فروش

قیف فروش (Sales Funnel) که قیف بازاریابی هم گفته می‌شود) درواقع همان پروسه‌ی فروش است که کسب‌وکارها با استفاده از آن مشتریان بالقوه را به سمت خرید محصول یا خدمات، هدایت و ترغیب می‌کنند. قیف تبدیل در حقیقت ایده‌ای برای تصویرسازی و درک روند تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل می‌باشد.

پلاس وبمستر برای شما این قیف‌های فروش و تبدیل را بهینه‌سازی و یا طراحی می‌نماید تا خروجی مناسبی برای وب‌سایت شما داشته باشد.

طراحی صفحه محصول

یک صفحه محصولات خوب و تأثیرگذار در وب‌سایت فروشگاهی توجه کاربر را به خود جلب نموده و آن‌ها را تشویق به خرید می‌کند که همین نکته باعث بالا رفتن نرخ تبدیل (Conversion Rate) کاربر به مشتری می‌شود.

خیلی‌ها فکر می‌کنند که صفحه محصولات تنها شامل عکس‌های باکیفیت به همراه توضیحات دقیق در مورد هر محصول است. ولی در حقیقت نکات مهم دیگری هم وجود دارند که صفحه محصولات را تبدیل به صفحه‌ای موفق با نرخ تبدیل بالا می‌نمایند.

طراحی کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی به معنای استفاده از کانال‌ها و روش‌های مختلف برای رساندن پیام تبلیغاتی است. یک پیام یکسان باهدف و سبکی مشترک از طریق رسانه‌های مختلف که در برخی مواقع ثابت هستند، به اشتراک گذاشته می‌شود.

کمپین‌های تبلیغاتی برای هدفمندتر کردن تبلیغات و رسیدن به نتیجه‌ای بهتر طرحی و اجرا می‌گردند.

طراحی معماری سایت و صفحات

یکی از کارهای مهم در قبل از طراحی وب‌سایت طراحی معماری و نوع چیدمان صفحات است. معماری سایت یکی از پایه‌ای‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های طراحی سایت است و اگر این امر درست صورت بگیرد نتیجه مطلوب‌تری در بر خواهد داشت.

پلاس وبمستر با توجه به طراحی وب‌سایت، ریدیزان وب‌سایت و یا طراحی کامل وب‌سایت روی این موضوع به‌صورت اصولی کار می‌کند و در صورت نیاز به بهبود پیشنهادهایی ارائه می‌نماید و اگر مورد تأیید شما باشد تغییرات جدید روی سایت اعمال می‌گردد.

طراحی گرافیکی

یک تیم کاملاً متخصص در امر گرافیک و عکاسی در کنار پلاس وبمستر حضور دارند و کارهای گرافیکی موردنیاز را بر عهده‌دارند. طراحی معماری و چیدمان صفحات، طراحی بنرهای ثابت گرافیکی، طراحی گرافیکی عکس محصولات، طراحی و رنگ‌بندی صفحات ایمیل و …

طراحی صفحه فرود (Landing Page)

در صنعت تبلیغات، به هر صفحه‌ای که کاربر وارد آن می‌شود یا اصطلاحاً بر آن فرود می‌آید، صفحه فرود (Landing Page) می‌گویند. درواقع مخاطب به‌جای اینکه به صفحه اصلی وب‌سایت هدایت شود به یک صفحه مجزا هدایت می‌شود که در آن بسته به استراتژی موردنیاز طراحی می‌گردد.

انجام تست A/B

این تست برای انتخاب بهترین طراحی، متن تبلیغاتی و یا ازاین‌دست موارد بین دو دسته از کاربران انجام می‌شود به این شکل که مثلاً قبل از قرار دادن یک بنر تبلیغاتی برای عموم این بنر تبلیغاتی به با دو طرح و حتی متن یا چیدمان مختلف بین دو گروه از کاربران از طریق ارسال ایمیل و یا ارسال لینک به نمایش در می‌آید و بیشترین بازخورد بین ۲ بنر برای نمایش تمام کاربران قرار خواهد گرفت. با این تست می‌توان بهترین نتیجه ممکن را از تبلیغات دریافت نمود.

آنالیز کامل وب‌سایت

یک آنالیز کامل از وب‌سایت شما قبل از شروع خدمات برای شما ارسال می‌گردد تا از وضعیت کنونی وب‌سایت خود اطلاع داشته باشید.

آنالیز کلمات کلیدی

با توجه به کسب‌وکار شما کلمات کلیدی مهم و مرتبط را ارزیابی و بهترین کلمات برای استفاده در وب‌سایت به شما پیشنهاد داده می‌شود.

آنالیز رقبا

۳ رقیب اصلی شمارا بررسی و آنالیز می‌کنیم و نتایج آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بادید بهتری نسبت به رقبا کسب‌وکار اینترنتی خود را هدایت کنید.

سئو داخلی (Onepage)

یکی از راهکارهای مهم و مؤثر برای دریافت رتبه در موتورهای جستجو پرداختن به سئو داخلی یا Seo One Page می‌باشد. با استراتژی مناسب و رعایت نکات مهم در سئو داخلی می‌توان به دریافت و یا بهبود رتبه در موتورهای جستجو دست پیدا کرد.

بررسی سرعت بارگذاری وب‌سایت

با استفاده از ابزارهای تخصصی سرعت بارگذاری سایت شما برسی و نتیجه آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ببهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت

با توجه به این نکته که کاربران زمان زیادی برای بارگذاری صفحه منتظر نمی‌مانند و آن سایت را ترک می‌کنند باید برای بهبود سرعت بارگذاری وب‌سایت تا جای ممکن اقدامات متناسب صورت گیرد.

بررسی لحظه‌ای آپتایم سرور

آپ تام و در دسترس بودن وب‌سایت هم ازنظر موتورهای جستجو و هم ازنظر کاربران بیاز حائز اهمیت است لذا برای آنالیز و بررسی دسترسی وب‌سایت به‌صورت روزانه رصد شده و اگر مشکلی برای دسترسی وجود داشته باشد اطلاع داده می‌شود.

تولید محتوا و انتشار (کپی رایتر)

برای وب‌سایت شما محتوای مناسب و سئو شده قرار می‌دهیم تا هم به جذب مخاطب و هم به دریافت رتبه دست پیدا کنید.

البته این مقالات از اینترنت گرداوری می‌شوند و مجدداً با ادبیاتی متفاوت و با تغییرات مناسب ویرایش شده و روی سایت شما قرار می‌گیرد.

تولید محتوا اختصاصی (سئو رایتر)

به‌صورت کاملاً اختصاصی برای وب‌سایت شما مقالات سئو شده و با حداقل ۱۰۰۰ کلمه نوشته‌شده و انتشار پیدا می‌کند تا به دریافت رتبه و جذب مخاطب به شما کمک کند.

بهبود روند عملکرد وب‌سایت

وب‌سایت شما بررسی‌شده و در بعضی از قسمت‌ها و یا روندهای اجرایی که نیاز به بهبود عملکرد و یا کم شدن مراحل اجرایی دارند تغییرات پیشنهادی ارائه می‌گردد و در صورت تأیید شما تغییرات اعمال می‌گردد.

بهبود تجربه کاربر (UX)

با توجه به بازخوردها و نظرات کاربران برای رفع مشکلات و روندهای اجرایی اقدام خواهد شد تا کاربر بهترین بازخورد را از کسب‌وکار شما داشته باشد. این بازخورد و بهبود تجربه می‌تواند برقراری یک تماس تلفنی، ارسال یک پیام تشکر و یا موارد بسیار ساده و یا پیچیده باشد.

نقشه گرمایی سایت (Heatmap)

نقشه گرمایی به شما کمک می‌کند تشخیص دهید کدام قسمت از صفحات شما بیشترین توجه کاربر را به خود جلب کرده و کدام قسمت‌ها کمتر دیده‌شده و بر اساس رفتار کاربران می‌توان تغییراتی روی صفحات ایجاد کرد تا بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.

نقشه وب‌سایت (Sitemap)

موتورهای جستجو با توجه به نقشه سایت صفحات را بهتر پیداکرده و ایندکس می‌کنند و نتیجه مطلوب‌تری برای سایت شما خواهد داشت.

ساخت robots.txt

فایل robots.txt یک فایل متنی است که در روت هاست شما قرار می‌گیرد و اجازه دسترسی خزنده‌های موتورهای جستجو را کنترل می‌کند مثلاً به قسمتی از سایت اجازه بررسی و ثبت شدن ر ندهد و یا کدام فایل‌ها را ایندکس نکند با ایجاد یک فایل robots.txt مناسب خزنده‌ها بهتر صفحات شمارا جستجو و ثبت می‌کنند و درنهایت در نتایج هم‌رتبه بهتری دریافت می‌کنید.

ساخت بک لینک‌های ثابت و کلاه‌سفید

تولید و ساخت بک لینک یکی از مؤثر ترین روش‌های دریافت و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌باشد و یکی از روش‌های سئو خارجی وب‌سایت البته خرید بک لینک به‌مرور زمان باعث افت رتبه می‌گردد ولی اگر بک لینک‌ها اصولی و به روش درست و کلاه‌سفید تولید گردد نه تنها افت پیدا نمی‌کند بلکه باعث رشد وب‌سایت نیز خواهند شد.

بهینه‌سازی صفحات پربازدید

با بررسی و آنالیز وب‌سایت صفحات پربازدید شناسایی و نسبت به بهبود کارایی، محتوا، زمان بارگذاری و … اقدام خواهد شد

بهبود نرخ خروج (Bounce Rate)

نرخ خروج از سایت، ضریب بازگشت، درصد خروج یا نرخ پرش همه این موارد به معنی Bounce Rate می‌باشد. این اصطلاح زمانی به‌کار می‌رود که یک کاربر وارد یک صفحه از سایت شما شود و بدون انجام هیچ فعالیتی پس از مشاهده اولین صفحه از سایت شما خارج می‌شود. اگر فرض کنیم شما در روز ۱۰۰ بازدیدکننده دارید و ۷۰ نفر آن‌ها با دیدن ۱ صفحه از سایت شما خارج شوند در این صورت مقدار Bounce Rate سایت شما ۷۰% خواهد شد.

این جمله به معنای این است که کاربر بدون نشان داد علاقه به مشاهده مطالب سایت شما و بدون دیدن صفحات دیگر از آن خارج می‌شود. بنابراین نرخ خروج از سایت به میزان حضور کاربران در صفحه بستگی ندارد بلکه معیاری برای سنجش جذابیت سایت شما از دید کاربران است.

آنالیز کامل ماهیانه

در پایان سفارش هرماه برای شما یک آنالیز کلی ارسال می‌گردد تا با آنالیز ابتدایی و قبل از دریافت خدمات آن را مقایسه کنید و نتایج به‌دست‌آمده را برسی نمایید.